نمایش جزییات خبر
۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰

ارسال 380 اثر به هفدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از ارسال 380 اثر به هفدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی خبر داد.
ارسال 380 اثر به هفدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ سید علی زمزم با بیان این خبر عنوان کرد: 362  اثر توسط 172 نفر در بخش غیر اساتید و 18 اثر از 12 نفر در بخش اساتید به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
به گفته وی آثار ارسال شده در قالب های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث و خط تحریری(نستعلیق) بوده و توسط استادان غلامحسین امیرخانی، یدالله کابلی خوانساری، احمد عبدالرضایی، علی اشرف صندوق آبادی، علی رضاییان و مهدی اسماعیلی مود داوری خواهند شد.
زمزم با اشاره به این که جشنواره 3 آذرماه 99 همزمان با شب میلاد امام حسن عسکری (ع)برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در هریک از رشته های نسخ ، ثلث ، نستعلیق و شکسته به نفر اول تندیس جشنواره همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ٣٥ میلیون ریال اهداء خواهد شد.
وی افزود: نفر دوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ٢٥ میلیون ریال و نفر سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ١٥ میلیون ریال را دریافت خواهد کرد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهدای تندیس جشنواره همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ٢٠ میلیون ریال به نفر اول بخش خط تحریری خبر داد و گفت: به نفر دوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ١٥ میلیون ریال و و به نفر سوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ١٠ میلیون ریال اهدا خواهد شد.
زمزم اضافه کرد: جایزه بخش ویژه اساتید نیز تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و مبلغ 45 میلیون ریال به یک نفر برگزیده در هر رشته نستعلیق، شکسته، نسخ و ثلث است.


اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید