نمایش جزییات خبر
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹

آیین رونمایی از کتاب “و خلیج عازم خواهد شد” در کنگان برگزار شد

آیین رونمایی از کتاب “و خلیج عازم خواهد شد” به همت انجمن دوشنبه های ادبی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان برگزار شد.
آیین رونمایی از کتاب “و خلیج عازم خواهد شد” در کنگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان گفت: این آیین رونمایی با حضور معاون سیاسی فرماندار و جمعی از شاعران، ادیبان و هنرمندان شهرستان در محل تالار کتابخانه عمومی غدیر کنگان برگزار شد.

ابوذر مختارزاده اظهار داشت: این کتاب مجموعه اشعار سروده سیده محبوبه بصری می باشد که با مضمون های اجتماعی، سیاسی و عاشقانه سروده شده است.

وی افزود: محبوبه بصری از شاعران توانمند استان می باشد که صاحب عناوین مختلف از جشنواره های مختلف استانی و کشوری است.

مختارزاده تصریح کرد: نویسندگان شهرستان از افتخارات فرهنگی هستند که نام شهرستان را در سراسر کشور به عنوان شهرستانی فرهنگی و دوستدار کتاب مطرح می کنند.

وی ابراز کرد: رسالت نویسندگان متعهد بسیار مقدس و ارزشمند است چون آنها صاحب قلم هستند و قلم به تأکید قرآن کریم مقدس است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کنگان اظهار امیدواری کرد: با بهبود وضعیت اعتبارات فرهنگی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بتواند با توان بیش تری از نویسندگان پرتلاش شهرستان برای چاپ و انتشار آثار مربوطه حمایت کند.

مختارزاده گفت: این آیین اولین رویداد فرهنگی هنری به صورت فیزیکی بعد از شیوع کرونا بود که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

در این رویداد ادبی حسن مختارزاده رییس انجمن دوشنبه های ادبی در خصوص مضمون و دورنمایه های شعر بصری سخنانی را ارائه نمود، همچنین تعدادی از اعضای انجمن نیز به قرائت آثار خود پرداختند.

مختارزاده چاپ و انتشار هر عنوان کتاب را باز شدن دریچه ای به نور و روشنایی دانست که به آگاهی بخشی جامعه کمک می کند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید