نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱

ثبت نام طرح پاییزه کتاب از دوشنبه آغاز می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از آغاز ثبت نام در طرح پاییزه کتاب خبر داد و گفت: کتابفروشی‌های استان می‌توانند همزمان با سراسر کشور از روز دوشنبه (۵آبان) تا پنج شنبه (۱۵آبان) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۹ اقدام کنند.
ثبت نام طرح پاییزه کتاب از دوشنبه آغاز می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی اظهار کرد: کتابفروشی‌هایی که در طرح «پاییزه کتاب» مشارکت داشته باشند با یارانه۲۰درصدی کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را به مخاطبان ارائه می کنند.

احسانی از افزایش سقف خرید برای هر خریدار در طرح پاییزه کتاب خبر داد و افزود: سقف خرید برای هر خریدار در طرح پاییزه کتاب۹۹، با افزایش ۲۵درصدی از ۱۵۰هزار تومان به ۲۰۰هزار تومان رسیده است و خریداران می‌توانند از ۲۰ درصد یارانه خرید کتاب تا سقف ۲۰۰هزار تومان در این طرح بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه 15 کتاب‌فروشی در همدان و یک کتاب‌فروشی در شهرستان ملایر در طرح تابستانه کتاب مشارکت داشتند، خاطرنشان کرد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید شرکت در طرح پاییزه کتاب۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید