نمایش جزییات خبر
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۱۳

عزم نمایندگان بابل در حمایت از جشنواره وارش ستودنی است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جلسه بررسی جشنواره فیلم وارش گفت: عزم نمایندگان بابل در حمایت جشنواره وارش ستودنی است.
عزم نمایندگان بابل در حمایت از جشنواره  وارش ستودنی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، این جلسه که با حضور نمایندگان بابل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دبیر جشنواره، رئیس شورای اسلامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل در سالن اجتماعات اداره ارشاد بابل برگزار شد.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: جشنواره فیلم وارش، یک رخداد مهم فرهنگی و هنری بوده که برگزاری مرتب آن، انتظار شهروندان و هنرمندان است و در همین راستا نیازمند تعامل و همکاری بیشتر هستیم.
 
وی با قدردانی از همکاری استاندار محترم، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،فرماندار ،شهردار ،اعضای شورای شهر ، و هنرمندان بابل اظهار داشت: همراهی همه عزیزان بویژه عزم نمایندگان مردم بابل در احیای این جشنواره ستودنی است.
 
دکتر کریمی فیروزجایی؛ نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی گفت: جشنواره فیلم وارش، به عنوان یک رویداد بین المللی به میزبانی شهرستان بابل برگزار می شود و لازم است تا از ظرفیت های شهرستانی، استانی و ملی استفاده گردد و در همین راستا در جلسه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این مساله را پیگیری خواهیم نمود.
 
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با قدردانی از پیگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: استمرار برگزاری جشنواره فیلم وارش را پیگیری می کنیم تا این جشنواره با دغدغه و مشکلات کمتری برگزار شود. 
 
سردار سعادتی؛ نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در اظهاراتی گفت: رویکرد این جشنواره به فرهنگ بومی شایسته تقدیر است و باید آن را مورد حمایت جدی تر قرار داد.
 
رئیس مجمع نمایندگان مازندران در ادامه افزود: مطالبات و تعهدات به جشنواره باید در یک بازه زمانی مشخص پرداخت گردد  و در جلسه مشترک با وزیر نیز این مساله و دریافت ردیف اختصاصی برای جشنواره مورد مطالبه و پیگیری قرار خواهد گرفت.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید