نمایش جزییات خبر
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۵:۱۷

دریافت ۵ هزار اثر از ۲۸ استان در اشکواره حسینی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بیش از ۵ هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید، در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی اینکه این تعداد اثر از هنرمندان سراسر کشور دریافت شود، اتفاق خوبی است.
دریافت ۵ هزار اثر از ۲۸ استان در اشکواره حسینی
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع  در اختتامیه سومین دوره اشکواره فرهنگی هنری حسینی در مرکز دانشگاه شمال آمل،  ضمن تقدیر از آقای حسین جوادی دبیر اشکواره و دبیران تخصصی کارگروه ها بیان کرد:   بیش از ۵ هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید، در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی اینکه این تعداد اثر از هنرمندان سراسر کشور دریافت شود، اتفاق خوبی است.
 
وی با بیان اینکه این برنامه با موضوعاتی در حوزه محرم و عاشورا، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  از ۲۸ استان اثر به این جشنواره رسید،افزود: نکته مهم اینکه باید در انتشار این مطالب تلاش کنیم، در بخش عکس، قطعه‌های ادبی، سرود، شعر و رسانه آمادگی داریم در بازنشر تولیدات همکاری  کنیم.
 
زارع خاطرنشان کرد: اینکه بتوانیم در انتشار مطالب، تولیدات مختلف هنری را در فضای رسانه‌های بازنشر بدهیم تا بتوانیم در این حوزه موثر باشیم.
 
مدیرکل اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: آثاری که به دبیرخانه جشنواره رسید از کیفیت خوبی برخوردار بود.
 
مراسم اختتامیه این جشنواره که برای سومین سال متوالی در آمل برگزار شد، در بخش‌های تئاتر، شعر، عکس، سرود، رسانه و متن ادبی با موضوع امام‌ حسین (ع) و مدافعان حرم و ویژه سردارسلیمانی از ۲۴ مهر آغاز به کار کرده بود.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید