نمایش جزییات خبر
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹

تبلیغات محیطی در سطح شهر دهگلان ساماندهی می شود

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دهگلان از ساماندهی تبلیغات محیطی سطح شهر دهگلان خبر داد
تبلیغات محیطی در سطح شهر دهگلان ساماندهی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان، فردین وکیلی در جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی شهرستان دهگلان که با حضور مسئولین ادارات فرهنگی و صاحبنظران تبلیغات محیطی در مجتمع فرهنگی و هنری دهگلان برگزار گردید گفت: نصب بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر بایستی ساماندهی شود و از اسامی ایرانی و زبان کوردی در سردرب اماکن و مغازه ها در سطح شهر استفاده شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان بر لزوم رعایت قوانین و دستورالعمل های شرایط فضاسازی و تبلیعات محیط شهری تأکید کرد و اظهار داشت: از جمله مشکلات موجود بکارگیری اسامی ، عناوین و اصطلاحات بیگانه است که طبق آیین نامه های اجرایی قانون مربوطه ممنوع می باشد.

وی افزود: ادارات و نهادهای متولی باید در نهایت هماهنگی از امکان گسترش آشفتگی تبلیغات محیطی جلوگیری نمایند و در قدم بعدی با متخلفان این حوزه ضمن فرصتی برای تغییر و اصلاح برابر قانون برخورد شود.

وی اضافه کرد: ادارات صنعت، معدن و تجارت و شهرداری و نظارت بر اماکن عمومی لازم است جهت ساماندهی و نظم در تبلیغات محیطی شهرستان دهگلان با بهرمندی از سامانه سردرب اصناف و دستورالعمل های شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی  بیشترین هماهنگی در خصوص تبلیغات محیطی را مدنظر قرار دهند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید