نمایش جزییات خبر
در وبینار علمی «ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی» انجام می‌شود؛
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴

سخنرانی جوزف آرمتیوز، پژوهشگر بین‌المللی با موضوع «ارزش افزوده کتابخانه عمومی»

جوزف آرمتیوز سردبیر «فصلنامه کتابخانه عمومی» در وبینار «ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی» به بررسی موضوع «ارزش افزوده کتابخانه عمومی» می‌پردازد.
سخنرانی جوزف آرمتیوز، پژوهشگر بین‌المللی با موضوع «ارزش افزوده کتابخانه عمومی»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، وبینار «ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی» به همت معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد، چهارشنبه ۳۰ مهرماه در دو نوبت صبح (۱۰ الی ۱۲) و عصر(۱۴ الی ۱۶) به صورت مجازی برگزار می شود که در بخش نخست این وبینار جوزف آر متیوز به بررسی موضوع «ارزش افزوده کتابخانه عمومی» می‌پردازد.

جوزف آر متیوز (Dr Joseph R. Matthews)  سردبیر فصلنامۀ «Public library quarterly»  و عضو هیات تحریریۀ مجلات «Performance measurement and metrics»  و «Library High Tech» است. وی در انجمن کتابخانه‌های آمریکا، انجمن کتابخانه‌های عمومی و انجمن کتابخانه‌های دانشگاهی و پژوهشی فعال است و تعداد ۱۹۳ مقاله تخصصی از او در صفحۀ گوگل اسکالر ثبت شده است که بیش از ۲۲۰۰ استناد دریافت و اچ‌ایندکس ۲۴ را کسب کرده است. او  علاوه بر مقالات متعدد، نویسندۀ بیش از ۳۰ کتاب ارزشمند است.

متیوز سابقه تدریس برنامه‌ریزی راهبردی، ارزیابی خدمات کتابخانه‌ای، مدیریت و روش تحقیق را در دانشکده کتابداری و اطلاع‌رسانی دانشگاه ایالتی سن خوزه در کارنامه خود دارد. کار اصلی وی مشاوره تخصصی در حوزۀ نظام‌های کتابخانه‌ای است و طیف گسترده‌ای از کتابخانه‌ها و دولت‌های محلی از خدمات مشاوره شرکت وی در زمینۀ برنامه‌ریزی راهبردی و خدمات کتابداری استفاده کرده‌اند.

گفتنی است سیامک محبوب، مدیرکل دفتر برنامه ریزی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با موضوع «کتابخانه عمومی ارزش مبنا»، مجتبی امیری، مدیر گروه مدیریت دولتی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با موضوع «پارادایم کاربرمحوری در سازمان» و مریم نظری، دکترای سواد اطلاعاتی از دانشگاه شفیلد انگلستان با موضوع «کتابخانه عمومی کاربرمحور» سخنرانان وبینار «ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی» هستند.

علاقه‌مندان برای حضور در این وبینار می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی (iranpl.ir)، صفحه آپارات اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی (tehranpl) و صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران به نشانی (@tehranplir) این وبینار تخصصی را دنبال کنند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید