نمایش جزییات خبر
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸

شرکت در دومین مسابقه کتابخوانی اشک‌ها و عبرت‌ها تمدید شد

مدیر کل دفتر هماهنگی و ارتباطات گفت: با توجه به درخواست های مکرر و به منظور بهره مندی همکاران شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عموم مخاطبان، دومین مسابقه اشک ها و عبر ت ها با 40 جایزه 5 میلیون ریالی تا ساعت 18 چهارشنبه ( سی ام مهرماه) تمدید شد.
شرکت در دومین مسابقه کتابخوانی اشک‌ها و عبرت‌ها تمدید شد

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علی ملانوری مدیرکل هماهنگی و ارتباطات  با اشاره به اینکه این مسابقه در روز دوشنبه 28 مهرماه از ساعت 9 الی 18 برگزار شده است ، گفت: علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به پایگاه  arbaeen.ghoran.ir  و دریافت فایل الکترونیکی کتاب "زندگانی علی ابن الحسین (ع)" نوشته مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی در این مسابقه شرکت نموده و  از جوایز مادی و معنوی آن بهره مند شوند. همچنین علاوه بر جوایز ، همکاران شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کسب حدنصاب قبولی در این مسابقه می توانند از گواهینامه آموزشی به مدت 16 ساعت بهره مند گردند.

وی افزود: با توجه به استقبال عموم ، مسابقه آنلاین دومین مسابقه کتابخوانی اشک‌ها و عبرت‌ها با 40 جایزه 5 میلیون ریالی تا ساعت 18 فردا چهارشنبه تمدید شد.

مدیر کل هماهنگی و ارتباطات با اشاره به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان از آزمون فوق گفت: در این مسابقه که از دیروز با مشارکت قابل توجه مخاطبین آغاز شده است، استان های تهران، اصفهان و آذربایجان شرقی تا این لحظه بیشترین شرکت کننده را داشته اند.

گفتنی است این مسابقه با همکاری معاونت قرآن و عترت، دفتر نوسازی و تحول اداری وزارت متبوع و ستاد بزرگداشت اربعین برگزار می شود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید