نمایش جزییات خبر
۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰

لزوم توجه به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت‌های نمایشی شاهین شهر

در جلسه شورای هم اندیشی تئاتر شهرستان بر لزوم توجه بیشتر و اهمیت استفاده از ظرفیت ها و بسترهای فضای مجازی در پیشبرد فعالیت های نمایشی تأکید شد.
لزوم توجه به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت‌های نمایشی شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در جلسه شورای هم اندیشی تئاتر شهرستان بر لزوم توجه بیشتر و اهمیت استفاده از ظرفیت ها و بسترهای فضای مجازی در پیشبرد فعالیت های نمایشی تأکید شد .

 در این جلسه فرامرز رادمنش با بیان اینکه هنر همواره می تواند الگو ساز و سرآغاز تحول و نواندیشی باشد افزود : شرایط و وضعیت کنونی در سال جاری به نوعی فضای تئاتری و اجراهای صحنه ای نمایش و سالن های نمایش را متأثر ساخته است که ضرورت دارد برنامه ریزی ها را به گونه ای تنظیم نماییم تا بتوان از تئاتر در قالب های جدید نمایشی بهره برد و به مخاطب عرضه نمود و در این راه لازم است همچون گذشته از پتانسیل اساتید، پیشکسوتان و فعالان این حوزه بهره مند شد و با حضور و مشارکت حداکثری همه هنرمندان در ارتقای سطح عمومی و تخصصی و توسعه نشاط اجتماعی متناسب با شرایط روز جامعه حرکت نمائیم.

در ادامه هر یک از اعضاء پیشنهادات و نقطه نظرات خود را پیرامون موضوع جلسه بیان کردند.

خاطر نشان می سازد توجه به وضعیت گروههای نمایشی به مشارکت و همکاری با تیم اجرایی نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی دفاع مقدس شاهین شهر از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید