نمایش جزییات خبر
۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴

همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه دیدار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: در دو دهه اخیر نیروی انتظامی به عنوان یکی از سرمایه‌های اجتماعی جامعه نگاه حرفه‌ای، تخصصی و تنش‌زدا و پیشگیرانه را در پیش گرفته است.
همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه دیدار کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی با کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در جریان این دیدار گفت: یکی از دستاوردهای مهم نیروی انتظامی در این سال‌ها بهره‌گیری از فناوری و فضای هوشمند در جریان حفاظت از کشور بوده است.

صالحی خاطرنشان کرد: امروز امنیت نرم نقش مهم‌تری را نسبت به امنیت سخت ایفا می‌کند، از این رو اقدامات آشکار و پنهان نیروی انتظامی کمک می‌کند شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی کشور باشیم.

عضور شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مراجعان از جنس فرهنگ و هنر است و این امر اقتضا می‌کند تا با صبوری و تحمل بیشتر در ارتباط با این افراد برخورد داشته باشیم.

در ادامه این دیدار کارکنان نیروی انتظامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه آخرین اقدامات خود در حوزه انتظامات پرداخته و گزارش تفصیلی از خدمات این بخش ارائه کردند.

گفتنی است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از زحمات و تلاش‌های فعالان نیروی انتظامی در کشور به ویژه کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه قدردانی کرد.

 

دیدار وزیر فر هنگ و ارشاد اسلا می با  کارکنان نیروی انتظامی وزارتخانه 10

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید