نمایش جزییات خبر
۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳

اعلام نتایج بازبینی جشنواره تئاترخلخال

نتایج بازبینی آثار شرکت کننده در ششمین جشنواره تئاتر منطقه خلخال، اعلام شد.
اعلام نتایج بازبینی جشنواره تئاترخلخال

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، شورای نظارت و ارزشیابی نمایش شهرستان خلخال، نتایج مرحله بازخوانی متنون نمایشی ششمین جشنواره تئاتر خلخال را اعلام کرد.

رویا کاظمی، شیرزاد عسگری، محمد تقی خسروی، مجید برجعلیزاده و زهرا سهرابی به عنوان هیئت بازخوانی و انتخاب متون نمایشی ششمین جشنواره تئاتر خلخال(منطقه جنوب استان اردبیل از بین 19 اثر نمایشی متقاضی حضور در این جشنواره، نمایش های زیر را برای شرکت در بخش های صحنه ای، مرحله کارگاهی و نمایشنامه خوانی جشنواره انتخاب کردند.

 گودومی‌آید نوشته ایرج‌محرمی و کارعبدالرضا‌عسگری، عزالی‌قوپوز نوشته و کار روح‌الله عباسیان، خاتون نوشته و کار لیلی‌سلمانی، بودن‌درکمال‌نبودن نوشته و کار مجیدبرجعلی‌زاده، پریشانی‌سواربربادبی‌کرانه نوشته رضاآشفته و کار محمدتقی‌خسروی و پایان‌نامه‌ محزون نوشته مجید‌برجعلیزاده و کار علی‌عیسی‌پور در بخش صحنه ای و نمایش های واونوتمالار نوشته و کار سلمان شفیعی، نقاش نوشته مجتبی طالبی و کار محمد تقی خسروی  و وقتی خدا خواب بود نوشته و کار شیرزاد عسگری برای حضور در بخش خیابانی اتخاب شدند. همچنین نمایش های سورملینانوشته و کار بهمن‌محیطی وآنابل نوشته و کار میلاد‌اسدالله زاده، یک روز قبل از مراسم افتتاحیه به اجرا در می آیند و نمایش ملودی نوشته و کار سینا رمضانی برای اجرای عمومی به مدت 6شب انتخاب شد.

از مجموع  27متن نمایشی متقاضی حضور در این جشنواره،  22 اثر در بخش صحنه ای و 5 اثر در بخش خیابانی شرکت کرده اند و تنها ۳ متن غیر بومی بوده و  بقیه متون نمایشی شرکت کننده از آثار نویسندگان منطقه  جنوب استان اردبیل است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید