نمایش جزییات خبر
۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۰

آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر از ۲۲مهر در سراسر کشور آغاز شد.
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، سیدعلی علوی با اعلام خبر فوق گفت: در راستای تکمیل زنجیره خدمات بیمه ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در یک مرحله (بدون تمدید)  به مدت ۱۰روز از تاریخ  ۲۲مهر لغایت ۲ آبان از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.
 
علوی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: براساس قرارداد منعقد شده با "بیمه سرمد" خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حق بیمه متفاوت ارائه می شود. براین اساس متقاضیان جدید می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آنها از سوی صندوق تمدید شد با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل ) طرح فعلی خود ، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می شوند.
 
وی اذعان داشت: اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است.
 
وی گفت: قرارداد بیمه تکمیلی از از تاریخ اول مهر امسال لغایت ۳۱شهریور سال ۱۴۰۰ برقرار می‌باشد و تمامی خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو ارائه می شود.
 
لازم به یادآوری است؛ بر اساس مقررات، ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی منوط به ثبت نام در سامانه هنر کارت است.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید