نمایش جزییات خبر
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از پلاتو و مجتمع شهید شاهینی برازجان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر طی سفر یک روزه به برازجان ضمن نشست صمیمانه با هنرمندان این شهرستان، از پروژه پلاتو و مجتمع شهید شاهینی نیز بازدید به عمل آورد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر از پلاتو و مجتمع شهید شاهینی برازجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در بازدید از محل پروژه پلاتوی شهید شاهینی ضمن نظارت بر میزان پیشرفت این ساختمان، شرایط کنونی این پروژه را رضایت بخش توصیف نمود و در جمع تعدادی از هنرمندان عنوان کرد: با توجه به محدودیت هایی که بخاطر شیوع ویروس کرونا مجددا اعمال شده امکان دیدار با تعداد بیشتری از هنرمندان وجود نداشت.

فاطمه کرمپور افزود: پیگیری های بسیاری در خصوص جذب اعتبار برای این پروژه در حال انجام بوده  و تمام تلاشمان را بهره برداری هرچه زودتر از این پروژه خواهیم کرد.

کرمپور بیان کرد: شرایط اقتصادی حال حاضر درکشور  بسیار پرتلاطم بوده و در این ماه های گذشته اعتباراتی هم که به تکمیل ساختمان آمفی تئاتر اختصاص داده شده که امیدواریم برای پیشرفت تکمیل در ساخت این پروژه مثمر ثمر واقع شود.

وی گفت: امیدوارم در خصوص تامین نیاز این شهرستان در راستای فعالیت های فرهنگی و هنری هنرمندان موفق بوده  و همیشه تلاشم در جهت رضایت این هنرمندان بوده و از کوچکترین تلاش برای تحقق این هدف فروگذار نخواهم بود.

کرمپور افزود: این پروژه تنها پروژه ای است که با این سبک جدید در استان در حال ساخت می باشد و حتی در  مرکز استان هم شاهد چنین پلاتویی با این وسعت و  امکانات به روز نیستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در بازدیدی که از محل ساختمان مجتمع شهید شاهینی داشت از نزدیک به صحبت های مسئولین انجمن ها گوش فرا داد، وی در صحبت های خود ابراز داشت:  دغدغه ها و خواسته های هنرمندان بسیار مهم بوده  و در سخت ترین دوران از شرایط اقتصادی کشور تمرکزم را برای افتتاح این دو پروژه معطوف کرده  و امیدوارم  تا پایان سال این پروژه به سرانجام برسد.

لازم به ذکراست که  این دیدار که به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی  با تعداد کمی از هنرمندان صورت گرفت و هنرمندان نیز خواسته های خود را با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر درمیان گذاشتند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهـنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید