نمایش جزییات خبر
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

فراخوان هفتمین جشنواره استانی رسانه های خلیج فارس منتشر شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از انتشار فراخوان هفتمین جشنواره استانی رسانه های خلیج فارس خبر داد.
فراخوان هفتمین جشنواره استانی رسانه های خلیج فارس منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی در این خصوص گفت : این جشنواره با همکاری استانداری هرمزگان با موضوع اطلاع رسانی ، آگاه سازی ، آموزش و امیدآفرینی در دوران شیوع کرونا با هدف معرفی فرصت و قابلیت  رسانه های محلی در آموزش و نقش آنان، اطلاع رسانی عمومی در وضعیت بحران شیوع کرونا ، بررسی وضعیت موجود رسانه ای در بهره گیری از دانش روزآمد اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی زمان بحران شیوع کرونا و تجلیل از تلاش اصحاب رسانه هرمزگان در زمان بحران شیوع کرونا برگزار می شود.

وی به محورهای جشنواره اشاره کرد و بیان داشت : تمامی فعالان عرصه رسانه استان اعم از « مکتوب، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری » دارای مجوز فعالیت از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی می توانند آثارشان را با موضوع جشنواره در بخش ها و محورهای سرمقاله و یاداشت گزارش تحلیلی ، خبر ، عکس های خبری ، تیتر و محصولات چندرسانه ای در سامانه جشنواره در سایت معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی به نشانی khalijfars.pressfestival.ir  بارگذاری کنند.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد : آثار ارسالی در هر بخش باید در دوره زمانی اسفندماه 1398 تا شهریورماه 1399 در یکی از رسانه های دارای مجوز استان هرمزگان منتشر شده باشند و دقت فرمایید فایل اثر با پسوند pdf یا jpg  با حداکثرحجم mg 2 بارگذاری شود.

کمالی زرکانی یادآور شد : مدت زمان بارگذاری آثار پنجم آبانماه می باشد و پس از داوری از برگزیدگان در 25 آذر ماه روز پژوهش تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی به جوایز جشنواره اشاره کرد و گفت : به مقام اول تا سوم علاوه بر دیپلم و لوح افتخار به ترتیب مبلغ 15 ، 10 و 7 میلیون ریال هدیه نقدی اهداء می شود.

گفتنی است : برای اطلاع بیشتر از فراخوان می توانید به اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان- اداره امور رسانه  تلفن:33446555 تماس بگیرید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید