نمایش جزییات خبر
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰

برنامه ریزی برای انجام 20 فعالیت محوری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، از برنامه ریزی برای اجرای 20 فعالیت محوری در سال 99 در این اداره کل خبر داد و گفت: برگزاری پنج جشنواره و برنامه ملی و تلاش برای تحقق آغاز عملیات ساخت تالار مرکزی سمنان و مجتمع فرهنگی هنری شاهرود از جمله این برنامه های 20 گانه است.
برنامه ریزی برای انجام 20 فعالیت محوری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح در نشست کارگروه توسعه مدیریت این اداره کل با بیان اینکه تلاش های برای تامین اعتبار تالار مرکزی سمنان به نتیجه رسیده افزود: اتمام مراحل طراحی و آغاز عملیات ساخت این تالار از اقداماتی است که باید پیگیری و عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه مجری ساخت مجتمع فرهنگی هنری شاهرود نیز مسکن و شهرسازی است اظهار داشت: این پروژه نیز باید پیگیری شود.

فلاح، کمبود نیرو در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را یادآور شد و گفت: این کمبود نیز بایداز طرق مختلف پیگیری و در رفع آن اقدام شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مباحث برگزاری پنج فعالیت ملی شامل جشنواره هنرهای مفهومی رضوی، جشنواره ملی آیات، سوگواره ملی مهر محرم به همراه برگزاری نکوداشت آیت الله سیدمحمود شاهرودی و طرح سمنان پایتخت کتاب را از دیگر فعالیت های اولویت دار برشمرد و افزود: آیت الله سیدمحمود شاهرودی مرجع تقلیدی جهانی بود و کنگره ملی نکوداشت ایشان نیز باید بسیار با کیفیت و در خور نام و شخصیت ایشان برگزار شود.

فلاح، برگزاری برنامه های فرهنگی هنری استانی در هر یک از شهرستانهای تابعه و برنامه واگذاری مجتمع های فرهنگی هنری و برون سپاری را از دیگر فعالیت هایی دانست که باید به طور جد در این استان عملیاتی و پیگیری شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان همچنین کارشناس محوری را از اهداف و اولویت های خود بیان کرد و گفت: کارشناسان هر حوزه باید پیگیری و برنامه ریزی فعالیت های حوزه تحت پوشش، خودرا به مرور به سطح مدیریتی حوزه ارتقاء دهند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید