نمایش جزییات خبر
۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت: کاشان نخستین "پایتخت نهج البلاغه ایران" می‌شود

مرتضی خدمتکار، مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت گفت : آیین آغاز رسمی طرح ملی کاشان " پایتخت نهج البلاغه ایران " روز دوشنبه مورخ بیست و یکم مهرماه در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت: کاشان نخستین "پایتخت نهج البلاغه ایران" می‌شود

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی خدمتکار مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت گفت :این آیین با حضور ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار اصفهان، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کاشان ، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد .

 بر اساس این گزارش ،کاشان با توجه به دیرینه فرهنگی - مذهبی و تاریخی قابل توجه ، به عنوان نخستین پایتخت نهج البلاغه ایران تا پایان سال ۱۴۰۰ انتخاب شده است که در این مراسم ضمن رونمایی از پوستر این رویداد ملی ، لوح افتخار " کاشان نخستین پایتخت نهج‌البلاغه ایران " توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مردم شریف خطه کاشان اهدا می‌شود.

 مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت افزود: " طرح ملی پایتخت نهج البلاغه ایران" به منظور زمینه سازی برای توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های ناب علوی در میان آحاد جامعه طراحی شده است و در این مراسم ، تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری اصفهان با موضوع حمایت از اجرای این طرح ملی منعقد می‌شود.

گفتنی است این رویداد مهم روز دوشنبه مورخ بیست و یکم مهرماه راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رعایت پروتکل‌ها و موازین بهداشتی انجام می‌پذیرد. 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید