نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵

تازه شدن روح همبستگی صنفی با پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور

دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور گفت: این جشنواره، بهانه ای شد که در این فضای درهم ریخته رسانه ای روح همبستگی صنفی، نفسی تازه کند.
تازه شدن روح همبستگی صنفی با پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، شهروز کامجو، دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور در آیین اختتامیه این جشنواره که بصورت مجازی برگزار گردید گفت:بسیار خرسندیم که پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور فرصتی شد تا بار دیگر دوستی ها مستحکم تر از گذشته گردد ومحملی شد برای بازستانی هویتی رسانه های اصیل ، رسانه هایی که مقید به تخصص و متعهد به رسالت هستند، و بهانه ای شد که در این فضای درهم ریخته رسانه ای روح همبستگی صنفی نفسی تازه کند.

وی افزود: بسیار جای تاسف دارد که هم اکنون جای یکایک همکاران عزیزمان به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در اختتامیه جشنواره خالی است، و ما ناگزیر به برگزاری اختتامیه به صورت مجازی شدیم چرا که سلامت قشر فرهیخته رسانه برای ما از اوجب واجبات است .

کامجو بیان کرد: پنچمین جشنواره شمالغرب کشور به میزبانی استان اردبیل در آخرین روزهای اردیبهشت ماه کلید خورد و در پس از رونمایی از پوستر جشنواره در سطح وسیعی اطلاع رسانی گردید . این جشنواره در 8 محور اصلی دو محور ویژه و یک محور جنبی برگزار شد که با درخواست مکرر همکاران دو بار تاریخ  مهلت انتشار و ارسال آثار تمدید گردید.

دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور تصریح کرد: مفتخریم که دبیرخانه برگزاری جشنواره در کمال امانت داری و اعمال دقیق شرایط شرکت در جشنواره مسئولیت خطیری رابه سرانجام مقصود رسانده است. از میان کل آثار دریافتی 422 اثر به بخش داوری جشنواره ارسال شد . الحق و الانصاف داوران جشنواره که از اساتید برجسته حوزه رسانه  انتخاب شده بودند با صرف زمان زیادی موشکافانه و دقیق به بررسی آثار پرداختند که آثار منتخب امروز اعلام خواهد شد. ازاساتید برجسته آقایان صدیقی، مختاریان، خلیلی و قاضی زاده که قبول زحمت داوری این جشنواره را تقبل کردند سپاسگزارم.

وی اظهار داشت: بر خود لازم میدانم از حمایت های بی دریغ مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل جناب آقای دکتر اسحاقی ، معاونت فرهنگی جناب آقای محمدپور تقدیر و تشکر کرده و از زحمات معاونت مطبوعاتی جناب آقایان توحید بلورساز و رئوف موسوی که در برگزاری این جشنواره همواره پشتیبان دبیرخانه بودند قدردانی نمایم.

وی بیان کرد: دست یکایک همکارانم در دبیرخانه برگزاری جشنواره را به نشانه احترام می بوسم و خود را مدیون تلاش های چند ماهه این عزیزان می دانم ، دستمریزاد و خدا قوت . بدون شک هیچ جشنواره ای نمی تواند در کمال مطلق خود برگزار گردد اما به یقین دست اندرکاران برگزاری جشنواره تمام توان و تلاش خود را برای رسیدن به مطلوب حداکثری در طبق اخلاص گذاشت ،اگر کاستی ای هم در روند برگزاری بوده امیدوارم عذرخواهی رسمی بنده را پذیرا باشید . 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید