نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹

جشنواره مطبوعات شمالغرب، ویترین کار اصحاب رسانه

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: جشنواره مطبوعات شمالغرب، ویترین کار اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات است.
جشنواره مطبوعات شمالغرب، ویترین کار اصحاب رسانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اختتامیه پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور به صورت مجازی برگزار و برگزیدگان معرفی گردیدند.

سید ناصر اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، در آیین اختتامیه این جشنواره که بصورت مجازی برگزار گردید، گفت: پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای شمالغرب کشور  از سال 98 کلید خورد و اردبیل به عنوان دبیرخانه این جشنواره انتخاب گردید.

وی افزود: با توجه به پیش آمدن وضعیت کرونایی، مهلت ارسال آثار در دو نوبت تمدید گردید  که در مجموع بیش از 800 اثر به این جشنواره ارسال شد که پس از داوری در مراحل و بخش های مختلف توسط داوران جشنواره، آثار برگزیده مشخص گردیدند.

وی بیان کرد:امیدواریم این جشنواره که ویترین کار اصحاب رسانه و خانواده بزرگ روشنگر مطبوعات استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل است هرساله با قدرت و قوت بیشتری برگزار و باعث رشد و بالندگی مطبوعات استانهای شمالغرب و در مجموع کشور گردد.

سید ناصر اسحاقی تصریح کرد: به لحاظ وضعیت کرونایی و در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، ناچار شدیم اختتامیه جشنواره را بصورت مجازی برگزار نماییم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید