نمایش جزییات خبر
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰

کارگاه نقاشی در آموزشگاه آزاد هنری دهکده رنگ مینودشت برگزار شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت، گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، کارگاه نقاشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزشگاه آزاد هنری دهکده رنگ شهرستان مینودشت برگزار شد.
کارگاه نقاشی در آموزشگاه آزاد هنری دهکده رنگ مینودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، داوود قاسمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس، درباره هنر نقاشی و دفاع مقدس، گفت: نقاشی دوران دفاع مقدس در تـاریخ هنر انقلاب اسلامی تأثیرگذاری بیشتری در هنرهای تجسمی ایران داشت تا جایی که به‌عنوان یک جریان پویا نقش مهمی را در جهت ترویج اهداف انقلابی برعهده گرفت.

وی با تاکید بر نقش هنر در پویایی و مانایی خاطرات دفاع مقدس، افزود: با شروع جنگ ‌تحمیلی، مسئولیت‌ نقاشان انقلاب بـرای بـه تـصویر کشاندن حماسه‌های پی‌درپی دلاورمردان صحنه‌های دفاع مقدس بیشتر شد و در شرایطی که جنگ و انقلاب عواطف و احـساسات را بـه دنبال خود می‌کشید، هنرمندان نیز به‌عنوان افرادی متعهد و با احساس درگیر این فـضا شدند.

قاسمی با قدردانی از آموزشگاه آزاد هنری دهکده رنگ و هنرمندان شهرستان مینودشت که با حضور خود جلوه ای از هشت سال دفاع مقدس را به تصویر کشیدند، گفت: در راستای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی، همچنین نمایشگاه عکس و پوستری از تصاویر سالهای دفاع مقدس در شهرستان مینودشت به نمایش در آمد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید