نمایش جزییات خبر
۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

گرامیداشت اربعین حسینی در کانون‌های فهما با طرح احسان قرآن

معاونت فرهنگی هنری ستاد فهما، در راستای گرامیداشت ایام اربعین، اقدام به برگزاری طرح «احسان قرآن» در سطح کانون‌های مساجد سراسر کشور کرده است.
گرامیداشت اربعین حسینی در کانون‌های فهما با طرح احسان قرآن
«سعید سعادتی» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه‌ای(فهما)، با اشاره به برنامه های معاونت فرهنگی هنری ستاد فهما در ایام اربعین حسینی، از برگزاری طرح «احسان قرآن» ذیل طرح محافل قرآنی «الحسین سفینة النجاة» خبر داد.

 

 
معاون فرهنگی هنری ستاد فهما گفت: این برنامه از دو بخش تشکیل شده است که شامل برگزاری محفل انس با قرآن و همچنین ختم قرآن (حزب خوانی) می شود، که در این راستا هر استان به جز تهران و خراسان رضوی، می‌تواند یک محفل انس با قرآن با توجه به شرایط کرونایی برگزار کند.

 

 
وی ادامه داد: این طرح از 7 مهر مصادف با 10 ماه صفر آغاز و تا 17 مهر ماه مقارن با 20 صفر ادامه می یابد، مدت زمان برنامه 45 دقیقه تا یک ساعت خواهد بود و قاریان، حافظان ممتاز کشوری نیز در این محفل به قرائت قرآن می پردازند.

 

 

سعادتی گفت: اجرای این طرح با محوریت کانون فرهنگی هنری یا مساجد جامع استان ها خواهد بود و در پایان از پنج محفل برتر به قید قرعه تجلیل به عمل می آید.

 

 
معاون فرهنگی هنری ستاد فهما گفت: علاقه مندان جهت ثبت اطلاعات و گزارش طرح، می توانند به سامانه بچه های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir مراجعه کنند.

 

 
 
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید