نمایش جزییات خبر
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۸:۲۵

دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان

دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام شد.
دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه مد و لباس کشور در دیدار با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان پیرامون بحث پوشاک  اسلامی ایرانی و مد و لباس مطالبی بیان نمود. 

سید حسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان نیز در این جلسه با خیر مقدم با اشاره به اینکه کشور ما یک سرزمین چهار فصل بوده و لازم است در مقوله پوشاک به این مسئله توجه شود، بر ضرورت توجه جدی به پوشش ایرانی اسلامی تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت اصفهان در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه صنعت پوشاک گفت: شورای فرهنگ عمومی و شورای اطلاع رسانی استان دو بازوی توانمندی است که می‌تواند در مقوله آشنایی با صنعت مد و لباس و پیشرفت این صنعت اثرگذار باشد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان 5 مهرماه در دفتر معاون استاندار انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید