نمایش جزییات خبر
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵

جدول کامل اجراهای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان منتشر شد

جدول کامل زمان بندی اجراهای مهر و آبان دهمین دوره تئاتر صاحبدلان منتشر شد.
جدول کامل اجراهای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان طبق این برنامه که از اول مهرماه اجراهای آن آغاز و تا 20 آبان ادامه دارد؛ 23 اثر نمایشی در سه گروه صحنه‌ای، محیطی و خیابانی در تهران و استان های به صحنه می‌رود.

طبق جدول منتشر شده اجرای آثار نمایشی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان از اول مهر ماه 99 مصادف با چهارم صفر 1442 هجری قمری با سه اجرا «شبیه سردار»، «دمام نوازی» و «فقط بخاطر تو»در محوطه تئاتر شهر و «او می‌آید» در ایلام آغاز به کار کرده است.

در ادامه این اجراها که از استقبال قابل توجهی برخوردار بود اجرای نمایش«درعاشورا»  به کارگردانی مهدی مقیمیاز شب گذشته  4 مهر مصادف با 7 صفر آغاز شد و تا 11 مهر 1442 در محوطه تئاتر شهر ادامه دارد.

در جدول اجرای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان در بازه زمانی اول  مهر  تا 20 آبان 23 اثر نمایشی آسمانی دیگر،او می آید،ایستاده چون سرو به تماشای خورشید،برقع، پولکه گردانی آذربایجان، خون رقصه،در عاشورا، دقایقی با رضا، دمام نوازی، زبان اشاره، ژنرال خورشید، سرخ او، سوگنامه، شبیه سردار، شور و شعور، فقط بخاطر تو، کابوسهایی که خواستند رویا شوند، کوچه نقاش ها، مجنون  لیلی، نجوای عزازیل، ننه سربخش، وقتی سخو می شمارد وهشت به صحنه می‌رود.

جدول اجراهای تئاتر صاحبدلان
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید