نمایش جزییات خبر
۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴

فراخوان بخش صحنه‌ای و خیابانی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از انتشار فراخوان بخش صحنه‌ای و خیابانی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
فراخوان بخش صحنه‌ای و خیابانی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر منتشر شد
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، سید علی زمزم با بیان این که نمایش‌های صحنه‌ای سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر در یک بخش «رقابتی» (مسابقه‌ بزرگ تئاتر فجر) و یک بخش «غیر رقابتی» (بخش ویژه) اجرا خواهند شد ، ادامه داد: حداکثر ظرفیت پذیرش آن‌ها به ترتیب ۳۲ و ۲۵ اثر است.

وی با بیان این که بخش خیابانی نیز با پذیرش حداکثر ۳۵ نمایش برگزار خواهد شد، اضافه کرد: همچنین بخش ویژه تحت عنوان «سرباز انقلاب» در نظر گرفته شده است که در راستای ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و همچنین تکریم و پاسداشت مقام شامخ سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری و حمایت بنیاد شهید و ایثارگران برگزار خواهد شد.

زمزم با اشاره به این که خراسان جنوبی در عرصه تئاتر صحنه ای و خیابانی از استعدادهای بسیار خوبی برخوردار است، ادامه داد: چهاردهمین جشنواره تئاتر استان نیز 28 تا 30 آبان ماه 99 برگزار و برگزیده این جشنواره به دبیرخانه سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی خواهد شد.

فراخوان بخش صحنه‌ای و خیابانی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر پیوست خبر شده است. 

 فراخوان نمایش های صحنه ایفراخوان نمایش های صحنه ای

فراخوان بخش خیابانیفراخوان بخش خیابانی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید