نمایش جزییات خبر
۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴

هشدار جدی به متخلفان فضای مجازی

دادستان مرکز استان، در دومین جلسه تخصصی کارگروه رصد فضای مجازی استان، به متخلفان فضای مجازی هشدار جدی داد.
هشدار جدی به متخلفان فضای مجازی
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دبیر  کارگروه رصد فضای مجازی استان گفت: دومین جلسه کارگروه رصد فضای مجازی استان با حضور اعضای این کارگروه در دفتر دادستان مرکز استان تشکیل شد.
 
وی به نقل از کریمی دادستان مرکز استان گفت: با توجه به رصد جدی و تخصصی فضای مجازی در استان از زمان تشکیل این کارگروه ، ۲۲۳ صفحه مجازی فعال در زمینه خرید و فروش غیرمجاز اسلحه و مهمات شناسایی، مسدود و متخلفین به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
وی با اشاره به توجه و رصد جدی متخلفین در زمینه اخلال در نظم عمومی، اوباش‌گری و... تصریح کرد: ۴۰ صفحه متخلف از اراذل و اوباش شناسایی، مسدود و تعداد ۲۴ نفر نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
این مسئول همچنین از شناسایی ۳۵ کانال حاوی مطالب ضد اخلاقی، ضددینی و ترویج دهنده بی بند و باری و نشر اکاذیب در طی ماه اخیر خبر داد و گفت: با توجه به حوادث اخیر در فضای مجازی ، متخلفین این نکته را بدانند که تحت رصد و نظارت می باشند.
 
دادستان مرکز استان با تاکید بر فضاسازی فرهنگی توسط فعالان فضای مجازی، اذعان داشت: ما در قضیه نوید افکاری شاهد تلاش و تخریب دشمنان نظام و دروغ پردازی‌های سازمان یافته آنان هستیم و لازم است تا در این خصوص، حقایق ماجرا برای مردم بازگو شود تا از ایجاد هرگونه حاشیه و سوءاستفاده دشمن جلوگیری شود.
 
شایان ذکر است نشست‌های تخصصی این کارگروه به صورت مستمر در دادستانی مرکز استان برگزار، و بر اساس گزارشات و رصدهای صورت گرفته، با متخلفین فضای مجازی برخورد قاطعانه انجام می‌شود.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید