نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مسوولین در نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت.
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد گشایش یافت

در این نمایشگاه، ۴۳ دستگاه اداری، یگان‌های نظامی و سمن‌های دفاع مقدس استان با بیش از ۴۰۰ غرفه در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این نمایشگاه غرفه دارد.

سردار حسینعلی یوسفعلی زاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه جلوه‌ای از اقتدار و قدرتمندی نظام جمهوری اسلامی با همراهی آحاد مردم کشور است و نشان می‌دهد در طی ۴۰ سال مدلی ارائه کردیم که مردم در همه شئون از دفاع تا سازندگی کشور و از آبادانی و عمران تا مقابله با کرونا در وسط میدان هستند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه نشانگر توانمندی های نیروهای مسلح و دستگاه های اجرایی استان به عنوان ید واحده برای عبور از مشکلات، موانع و تنگناهاست، این حضور با هدف تحقق اهداف انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان و شادی دوستان است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: شعار امسال نمایشگاه دفاع مقدس "ما قوی هستیم" می‌باشد که نمایانگر قدرتمندی ما و قوی و آماده به کار بودن ملت ایران در وسط میدان است. 

نمایشگاه دستاوردهای استانی دفاع مقدس و مقاومت در خراسان رضوی از ۳۱ شهریور تا هفتم مهرماه در نمایشگاه بین‌المللی مشهد میزبان بازدیدکنندگان است.

این نمایشگاه قابلیت بازدید در بستر فضای مجازی را نیز دارد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید