نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲

برگزاری سومین نشست شورای فرهنگ عمومی در شهرستان سیروان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیروان، از برگزاری سومین نشست شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه این شهرستان خبر داد.
برگزاری سومین نشست شورای فرهنگ عمومی در شهرستان سیروان


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، حسن ابراهیم بیگی گفت: تمامی مصوبات جلسات گذشته توسط دبیرخانه مورد پیگیری قرار گرفته، و برنامه ریزی برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته دفاع مقدس و برگزاری یادواره شهدای شهرستان سیروان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موضوع بحث نشست امروز شورای فرهنگ عمومی است.

 

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین فریادی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیروان باگرامیداشت هفته دفاع مقدس  به جایگاه والای شهیدان اشاره کرد و افزود: شهادت در راه خدا اوج تعالی انسان است.

وی افزود: شهید کسی است که با نثار جان خود درخت اسلام را آبیاری کرده و ارزشمندترین و گرانبهاترین حرکت، شهادت است.

 

در ادامه، رحیمی مقدم فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیروان نیزگفت: شهدای انقلاب اسلامی عزت و عظمت این مرز و بوم هستند.

 وی افزود:یکی از بزرگترین نعمت های الهی بر جامعه‌ی اسلامی ما، وجود مردان شجاع و جوانان فداکاری است که در مقابل دشمنان انقلاب سینه سپر کرده‌اند و با جان و خون خود، اسلام و انقلاب و راه خدا را نصرت بخشیده‌اند.

 

گفتنی است ، درپایان نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیروان، پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در خصوص، رعایت پروتکل های بهداشتی ورعایت فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک برای شرکت کنندگان در مراسم یادواره  شهدای شهرستان و همکاری ادارات فرهنگی با ستاد مردمی جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این یادواره، اتخاذ شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید