نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹

بازدید از موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان شیروان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از موسسات قرآنی این شهرستان بازدید کرد.
بازدید از موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان شیروان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ابراهیم عباسپور ضمن بازدید از موسسات قرآنی شیروان در جریان روند فعالیت آن ها قرار گرفت.

وی، در این بازدید افزود: موسسات باید به عنوان درمانگاه معنوی در جامعه اسلامی باشند تا مردم با مراجعه به این موسسات  به روحیه معنوی و قرآنی دست یابند .

عباسپور، اظهار داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا ، آموزش های قرآن کریم ، نهج البلاغه ، کتابخوانی ، حفظ و تجوید و روخوانی بصورت مجازی و کلاس های آموزشی هم با ظرفیت محدود و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی، آموزش های قرآنی در 6 ماهه اول سال  و فعالیت هایی همچون مسابقات کتابخوانی، نقاشی، عکس، احکام ، توزیع بسته های حمایتی و اقلام معیشتی، تولید و توزیع ماسک رایگان به محرومین و نیازمندان و ضد عفونی چند مرحله ای در سطح شهرستان را می توان از اقدامات موسسات قرآنی این شهرستان نام برد.

عباسپور، حمایت از فعالان قرآنی را  در راستای  ترویج فرهنگ قرآن و عترت در جامعه موثر دانست.

گفتنی است؛ موسسات فرهنگی قرآن و عترت حضرت رسول (ص) ، ریحانة النبی و صدرا  در شیروان توسط رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بازدید قرار گرفتند و در پایان از تلاش ها و اقدامات آن ها در راستای ترویج فرهنگ قرآنی با اهدا لوح تقدیر وهدیه ای به رسم یاد بود قدردانی شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید