نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶

اجرای 40 عنوان فعالیت و برنامه فرهنگی هنری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مهدیشهر

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر از اجرای 40 عنوان برنامه و فعالیت فرهنگی هنری به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
اجرای 40 عنوان فعالیت و برنامه فرهنگی هنری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمد طاهریان در نشست کمیته فرهنگی، هنری و اجتماعی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شهرستان مهدیشهر اظهار داشت: این برنامه ها با مشارکت دستگاههای فرهنگی و اجتماعی این شهرستان اجرا می شود. وی با بیان اینکه این برنامه تا پایان سالجاری در شهرستان مهدیشهر اجرا خواهد شد افزود: برگزاری شب شعر و خاطره، ویژه برنامه های فرهنگی هنری، فعالیت در فضای مجازی شامل تولید محوی با مضامن معرفی شهدا، بیان خاطرات و زندگینامه شهیدان و ... است.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر خاطرنشان ساخت: برنامه های فرهنگی هنری این اداره نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس با مشارکت و همراهی هنرمندن و موسسه ها و انجمن های فرهنگی هنری اجرایی خواهد شد.

کمیته فرهنگی، اجتماعی و هنری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس متشکل از نمایندگان دستگاههای مختلف از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، سپاه پاسداران، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ... است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید