نمایش جزییات خبر
۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۶

در آستانه‌ی روز گرامی‌داشت روز شعر و ادب پارسی صورت گرفت: جلسه‌ی نقد و بررسی آلبوم «من عاشق حسینم»

جلسه‌ی نقد و بررسی آلبوم «من عاشق حسینم» کاری از گروه هنری آوای راد با حضور اساتید برتر شعر و ادبیات، موسیقی و فیلم در مجتمع فرهنگی هنری اسکو برگزار شد.
در آستانه‌ی روز گرامی‌داشت روز شعر و ادب پارسی صورت گرفت: جلسه‌ی نقد و بررسی آلبوم «من عاشق حسینم»

محمدعلی قلی‌زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه‌ی روز 27 شهریور، روز شعر و ادب پارسی، جلسه‌ی نقد و بررسی آلبوم «من عاشق حسینم» با حضور اساتید حوزه‌های مختلف ادبی و هنری در مجتمع فرهنگی هنری اسکو برگزار شد.

وی گفت: امیدواریم نکته نظرات اساتید مورد توجه جدی مدیران این گروه قرار گیرد تا آثار بعدی گروه روز به روز متعالی‌تر و ارزشمندتر تولید شود.

وی با بیان این که اساتید حاضر در این جلسه از حوزه‌های مختلف ادبیات و شعر، موسیقی، فیلم و ... بودند اظهار داشت: نقد همیشه امری راهگشا و تعالی‌بخش بوده و آن‌چه که این عزیزان به‌ویژه در بیان نقایص می‌گویند نه تنها نباید موجب دلسردی شود، بلکه باید به عنوان نکاتی در نظر گرفته شوند که عمل به آن‌ها می‌تواند ما را به قله‌های تعالی برساند.

در ادامه‌ی این برنامه،  رزم‌افروز مدیر گروه هنری آوای راد ضمن تقدیر از حضور اساتید در این جلسه، گزارشی از چگونگی تشکیل گروه هنری آوای راد و تهیه‌ی این آلبوم ارائه نموده و اظهار امیدواری کرد پیشنهادهای ارزنده‌ی اساتید راهگشای تولید آثار ارزشمند بعدی باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید