نمایش جزییات خبر
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۸:۳۶

محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم ( ص ) توسط هنرمند لرستانی

در اولین روز از هفته دفاع مقدس و در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اثر هنرمند خوشنویس خرم آبادی " ستار ولی نژاد " در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام ( ص ) رونمایی شد.
محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم ( ص ) توسط هنرمند لرستانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، همزمان با آیین افتتاحیه " نمایشگاه 40 سال اقتدار " که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در خرم آباد برگزار شد، در مراسمی با حضور محمود ثمینی؛ معاون استاندار لرستان، احمدحسین فتایی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین فرهنگی و هنری و مسئولین ستادی اداره کل از تابلوی نفیس خوشنویسی اثر " ستار ولی نژاد " خوشنویس جوان لرستانی رونمایی شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در این مراسم، ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت:هنرمندان لرستانی همواره در قالب آثار خود ارادت خویش به اهل بیت و ائمه معصومین ( ع ) را بخوبی به تصویر کشیده اند. 

وی افزود: غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه " 40 سال اقتدار " در طی هفته دفاع مقدس میزبان چندین رویداد فرهنگی و هنری خواهد بود و این رونمایی در همین راستا صورت گرفت.

فتایی افزود: این اثر به خط ثلث جلی و در ابعاد 60 در 40 تحریر و به آیه 48 سوره فتح مزین گردیده که در آن به ویژگی های و خصوصیات رسول اکرم حضرت محمد ( ص ) و یاران ایشان اشاره دارد.

گفتنی است " ستار ولی نژاد " هنرمند خوشنویس خرم آبادی و دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش هنر به عنوان جوان ترین خوشنویس فوق ممتاز استان تا کنون در بیش از 60 جشنواره و رویداد ملی و هنری در حوزه خوشنویسی حائز رتبه گردیده است.اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید