نمایش جزییات خبر
با تأکید بر مقابله با اعتیاد؛
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر برگزار شد

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر با تاکید بر مقابله با اعتیاد و راه اندازی پویش های پیشگیری از اعتیاد در این بخش برگزار شد.
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر با تأکید بر مقابله با اعتیاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر با موضوع " تاکید بر مقابله با اعتیاد و راه اندازی پویش های پیشگیری از اعتیاد" پیش از ظهر یکشنبه 30 شهریور 1399در این بخش برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه بخش چابکسر در این جلسه گفت : هدف گذاری دشمن بر قشر جوان جامعه است و می خواهد از این طریق به جامعه اسلامی ضربه وارد کند که می شود با ایجاد فرهنگ سازی در موضوعات آسیب های اجتماعی ، نقشه و هدف دشمن را خنثی کرد.

وی با اشاره به فعالیتهایی که در حوزه فرهنگ در شهر چابکسر انجام می گیرد ، از مسئولین و اعضای شورا خواست تا در جهت احیای ارزشهای انقلابی ، فرهنگی و دینی ، تلاش خود را افزایش داده و آن را از اولویت های اصلی برنامه ریزی خود قرار دهند.

در ادامه این جلسه ، هریک از اعضا به بحث و تبادل نظر موضوع جلسه پرداختند که نصب بنر با موضوع اعتیاد و عفاف و حجاب - برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع اعتیاد و عفاف و حجاب - راه اندازی پویش های پیشگیری از اعتیاد - برگزاری همایش های مشاوره با حضور اساتید مجرب و متخصص در کتابخانه عمومی این بخش و معرفی کتاب با موضوع اعتیاد ، بخشی از مصوبات جلسه بود.

اشتراک در
کلیدواژه ها: دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش چابکسر با تاکید بر مقابله با اعتیاد و راه اندازی پویش های پیشگیری از اعتیاد در این بخش برگزار شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید