نمایش جزییات خبر
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در نمایشگاه «اقتدار چهل»؛
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

جلوه ای از حضور و فعالیت اهالی فرهنگ و هنر گلستان ویژه دفاع مقدس به نمایش در آمد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و چهل سالگی جنگ تحمیلی، گفت: نمایشگاه «اقتدارچهل» صبح امروز دوشنبه 31 شهریور ماه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت.
جلوه ای از حضور  و فعالیت اهالی فرهنگ و هنر گلستان ویژه دفاع مقدس به نمایش در آمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری با اشاره به اینکه شعر، داستان، نمایش و سینما و در مجموع فرهنگ و هنر می‌تواند بر هر قلبی تأثیرگذار باشد و نقش هنر و هنرمندان در ترویج فرهنگ دفاع مقدس بی‌بدیل است، افزود: نمایشگاه «اقتدار چهل» جلوه ای از دستاوردها و فعالیت های موضوعی دستگاه ها، نهاد ها و سازمان های استان گلستان با محوریت دفاع مقدس و مقاومت در بیش از 30 غرفه در صبح امروز ( دوشنبه 31 شهریورماه ) در سازه نمایشگاهی و محوطه بیرونی تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت.

وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هم بر حسب وظیفه ذاتی و حضور پر شور و شعور اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان گلستان در هشت سال دفاع مقدس؛ غرفه ای با هدف بازنمایی تلاش این عزیزان برپا کرده است.

کشمیری ضمن قدردانی از حضور استاندار گلستان و مسئولان و مردم در غرفه ی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،درباره محتوا و برنامه های این غرفه گفت: اجرای نقاشی زنده موضوعی، نمایشگاه کتاب، نمایش عکس حضور اهالی تئاتر استان در مناطق جنگی و هنرنمایی آن ها برای رزمندگان و بریده جراید هشت سال دفاع مقدس در این غرفه به چشم می خورد.

وی با اشاره به پخش فیلم های موضوعی مرتبط با دفاع مقدس در سالن نگاه تالارفخرالدین اسعد گرگانی، افزود: همچنین خاطره گویی اهالی فرهنگ و هنر فعال در دفاع مقدس، اجرای نمایش، رونمایی کتاب،خوشنویسی و شعر و داستان خوانی موضوعی در این غرفه انجام خواهد شد.

یادآوری می شود نمایشگاه «اقتدار چهل» به مدت یک هفته از ساعت  9 تا 12 صبح و 17تا 20 با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل سازه نمایشگاهی تالارفخرالدین اسعد گرگانی پذیرای علاقه مندان است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید