نمایش جزییات خبر
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

دفاع مقدس نفحه ای حیات بخش برای ملت ایران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دفاع مقدس در تاریخ ایران، نفحه ای بود که برای ملت ایران حیات بخشید.
دفاع مقدس نفحه ای حیات بخش برای ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از رزمندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تقدیر و قدردانی گردید.

سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و رزمنده هشت سال دفاع مقدس در این آیین گفت: دفاع مقدس برای ملت ایران، به عنوان آرشیو غیرت، حماسه، ایثار، فداکاری، هویت، آزادی و آزادگی است.

وی افزود: در زندگی هر ملتی نفحاتی است نفحات حیات بخش که باید این نفحات را گرامی داشت و دفاع مقدس در تاریخ ایران نفحه ای بود که برای ملت ایران حیات بخشید که نباید به ورطه فراموشی سپرده شود.

سید ناصر اسحاقی که خود رزمنده هشت سال دفاع مقدس نیز می باشد در ادامه صحبت ها تصریح کرد: دفاع مقدس در واقع برای ملت ایران، ایام الله و یادآور حریت و آزادگی، حماسه و اخلاص استو به عنوان عظمت روحی ملت ایران شناخته میشود.

در این نشست، با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی، به نمایندگی از رزمندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از تنی چند از رزمندگان هشت دفاع مقدس این اداره کل با اهدای لوح یادبود تقدیر و قدردانی گردید.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید