نمایش جزییات خبر
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

بررسی موضوع دورکاری و حضور یک سومی کارکنان در شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع

شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به منظور بررسی موضوع دورکاری و حضور یک سوم کارکنان تشکیل شد.
بررسی موضوع دورکاری و حضور یک سومی کارکنان در شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع

لادن حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای مدیران گفت: از ابتدای بحران شیوع کرونا تاکنون، کارکنان این معاونت متولی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در سطح وزارتخانه بوده و کمترین بهره را از دورکاری و حضور یک سومی کارکنان در وزارتخانه برده اند. وی افزود: مدیران و کارکنان دفتر پشتیبانی با همت مضاعفی که در مبارزه با شیوع کرونا داشتند ثابت کردند که توان برخورد با بحران های مختلف را داشته و وزارتخانه یکی از دستگاه های پیشرو و موفق در امر فاصله گذاری اجتماعی و دورکاری کارکنان بوده است.

حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع همچنین با اشاره به مسوولیت این معاونت در امر اقتصاد فرهنگ ضمن قدردانی از همکاران دفتر مربوطه افزود: با توجه به مسوولیت این معاونت در بهبود محیط کسب و کار، به رغم کمبود آمار و اطلاعات مورد نیاز، با حمایت های وزیر محترم و پیگیری های معاونت و دفتر اقتصاد فرهنگ، تدوین بسته‌های حمایتی و ارائه آنها به ریاست جمهوری و سازمان برنامه‌ و بودجه و دیگر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط نظیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و شهرداری‌ها در دستور کار قرار گرفت و با جدیت پیگری شد. این اقدام نتایج خوبی را جهت حمایت و ارائه تسهیلات به اصحاب فرهنگ و هنر در پی داشته که به‌زودی مواردی از آنها عملیاتی و به مرحله پرداخت به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه خواهد رسید.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه از تلاش های مدیران و کارکنان اداره کل امور اداری، واحد فناوری اطلاعات و سایر پشتیبانان کارکنان در بحران شیوع کرونا؛ در تدوین بخشنامه دورکاری، پیگیری امور مرتبط با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، فراهم نمودن زیرساخت های لازم در اجرای دولت الکترونیک، دسترسی به فضای مجازی و استفاده کمتر از کاغذ قدردانی کرد.

در این جلسه همچنین در خصوص تدوین گزارش عملکرد، دورکاری کارکنان و لغو بخشنامه حضور یک سوم کارکنان مذاکراتی بعمل آمد و گزارش جامعی از میزان افزایش حقوق کارکنان ارایه شد.

گفتنی است جلسه شورای مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع صبح امروز یکشنبه 99/6/30 با حضور مدیران کل و مشاروان در دفتر معاونت برگزار گردید.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید