نمایش جزییات خبر
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹

صدور 2 مجوز فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی در جنوب کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 2 کانون آگهی و تبلیغاتی در جنوب کرمان مجوز فعالیت گرفتند.
صدور 2 مجوز فعالیت کانون آگهی و تبلیغاتی در جنوب کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حسین اسحاقی اظهارداشت: مجوز فعالیت کانون آگهی و تبلیغات «سروش»به مدیر مسئولی صادق جبالبارزی از شهرستان جیرفت «بردیالو» به مدیرمسئولی مرتضی عبدل زاده  از شهرستان کهنوج پس از تصویب در کمیته صدور مجوزهای فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه صادر شد.

وی تصریح کرد: رعایت تمامی مقررات و ضوابط آئین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی، تهیه و تجهیز امکانات و نیروی انسانی و محل مناسب جهت فعالیت ها در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی، انتخاب نام مناسب پس از راه اندازی و ارائه گزارش کار مکتوب و مصور از سوی کانون از موارد صدور پروانه به شمار می آید.

اسحاقی عنوان کرد: تمدید به موقع مجوزها، فعالیت کانون براساس رسته کاری با تاییدیه اماکن و نصب تابلو براساس دستورالعمل ثبت نام کانونها از مهمترین اقدام های هر کانون برای شکل گیری نظم اولیه است.

وی با بیان اینکه تخطی هر کانون از قوانین و مقررات موجب معلق یا باطل شدن مجوزهای آن می شود،  خاطرنشان کرد: هر کانون مجاز به انتخاب یک رسته و دو زیر رسته است و باید برابر با رسته های انتخاب شده فعالیت کند.

شایان ذکر است، 43 کانون آگهی و تبلیغاتی در جنوب کرمان در حال فعالیت هستند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید