نمایش جزییات خبر
مدیر فهمای چهارمحال و بختیاری خبر داد:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های مساجد بام ایران

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بام ایران خبر داد و گفت: این برنامه‌ها به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می‌شود.
تدارک ۴۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در کانون‌های مساجد بام ایران

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزود: عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا، تجلیل از مدیران جانباز و ایثارگر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، فضاسازی مساجد و معابر، برگزاری سلسله مسابقات کتاب‌خوانی و خلاصه‌نویسی کتاب با موضوع دفاع مقدس با عنوان «خط شکن» در فضای مجازی به منظور ترویج فرهنگ مطالعه در حوزه ادبیات پایداری از جمله ویژه برنامه‌های است که در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: برگزاری رویداد بین‌المللی روح مقاومت در سه محور «قرآن و عترت در وصیت‌نامه شهدا، «امام، مرجعیت و علما در وصیت‌نامه شهدا»، «دفاع از وطن و اسلام» در وصیت‌نامه شهدا در سه رشته فیلم موبایلی، صوت، پادکست، کلیپ، نماهنگ و عکس نوشت از دیگر برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.

مظاهری تصریح کرد: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا، یادگاران هشت دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت و مدافعان وطن، در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 مدیر فهما در چهارمحال و بختیاری افزود: برگزاری محافل انس با قرآن کریم و یادبود شهدای محلات به صورت مجازی از سری برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در هفته دفاع مقدس است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید