نمایش جزییات خبر
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۲۱:۱۶

نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد استان با هیئت رئیسه خانه مطبوعات برگزار شد

کمیته امداد در زمینه توسعه اشتغال و فرهنگ کار و تلاش ورود آگاهانه ای داشته است.
نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد استان با هیئت رئیسه خانه مطبوعات برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عمران خودآموز در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام که با حضور اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات استان برگزار شد بیان کرد: امروزه توسعه اشتغال و فرهنگ کارآفرینی از ضروری ترین نیازهای این استان بوده و امیدواریم کمیته امداد در نقاط مختلف خصوصاً مناطق روستایی همچنان در این زمینه حضوری موفقیت آمیز داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: کمیته امداد استان ایلام در زمینه توسعه اشتغال و کارآفرینی و همچنین فرهنگ کار و تلاش ورود آگاهانه و موفقی داشته است.

وی به خدمات گوناگون کمیته امداد اشاره کرد و گفت: گستردگی خدمات در زمینه های گوناگون از جمله،اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی از ویژگی های مهم فعالیتهای این دستگاه حمایتی و خدمت رسانی است.

خودآموز، با اشاره به اینکه کمیته امداد خدمات حمایتی و فرهنگی گسترده ای در این استان دارد گفت: این نهاد یکی از اجتماعی ترین دستگاهها در این استان است.

رئیس خانه مطبوعات استان ایلام نیز در این نشست با اشاره به پیشینه دوران خدمت رسانی کمیته امداد گفت: شکل گیری اولیه کمیته امداد در واقع به سالهای قبل از انقلاب برمی گردد.

سامی شهبازی افزود: کمیته امداد استان ایلام و خصوصاً مدیریت این نهاد در زمینه های خدمت رسانی تجربیات بسیار مهمی دارند که قطعا مورد استفاده رسانه ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه خدمات امداد نمود بارزی در استان دارد ادامه داد: امروزه در دورترین نقاط این استان می توان آثار خدمات کمیته امداد را مشاهده کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید