نمایش جزییات خبر
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴

گذر فرهنگ و هنر، فصلی تازه در خلاقیت‌های فرهنگی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با شهردار ساری، بر لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری خلاقانه تاکید کرد.
گذر فرهنگ و هنر، فصلی تازه در خلاقیت‌های فرهنگی
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در دیدار با شهردار ساری گفت: ایجاد گذرهای فرهنگی طرح و ایده تازه ای است که می‌تواند با خلاقیت‌های تازه خود، بستری نو برای ارائه فعالیت‌های فرهنگی و هنری باشد.
 
وی اقدامات شهرداری ساری در فضاسازی شهری در ایام عزاداری حضرت امام حسین(ع) در ماه محرم را قابل تقدیر دانست و اذعان داشت: یکی از مصادیق گذرهای فرهنگی همین ایستگاه‌های ارائه محصولات فرهنگی در مناسبت‌های ملی و مذهبی است.
 
زارع افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز آماده هرگونه همکاری با شهرداری ساری در حوزه های فرهنگی، ایثار و شهادت و همچنین انجام برنامه هایی در راستای تقویت فرهنگ بومی و محلی است.
 
عباس رجبی شهردار ساری نیز در این دیدار گفت: ایجاد بازارچه سنتی با هدف جذب گردشگر و تامین زیرساخت های گردشگری شهری به زودی وارد فازهای اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
وی با اشاره به طراحی و اجرای پروژه ساماندهی بازارچه و فضایی برای تولید، نمایش و توزیع آثار هنری ، افزود: طبق پیشنهاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اقدامات لازم برای احداث "گذر فرهنگ و هنر" در یکی از اماکن و کوچه های شهر ساری ، پس از انجام مطالعات و پژوهش‌های لازمه، مشترکا عملیاتی خواهد شد.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید