نمایش جزییات خبر
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۲۱:۵۰

فرهنگ و هنر، محور توسعه جامعه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به اتفاق روسای ارشاد فریدونکنار و بابلسر در دیدار با نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه به فرهنگ و هنر تاکید کرد.
فرهنگ و هنر، محور توسعه جامعه است
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، دکتر علی اصغر باقرزاده نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: نگاه نمایندگان مجلس به مقوله فرهنگ و هنر، اساسا یک نگاه حمایت محور است و ما در این مسیر، حامی فعالیت‌های فرهنگی و هنری هستیم.
 
وی همچنین توجه به اجماع فعالیت‌های فرهنگی و هنری در دستگاه‌های متولی امر را یک گام بلند جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در باب فرهنگ و هنر دانست و اذعان داشت: یقینا هم گرایی فرهنگی و هنری در بین نهادهای مربوطه، موجب سرعت گرفتن تحولات فرهنگی هنری خواهد شد.
 
عباس زارع نیز در این دیدار با تکیه بر دغدغه مندی مسئولین استانی و کشوری پیرامون توجه به مقولات فرهنگی هنری، گفت: تصمیم داریم با تشویق مسئولین برای ایجاد یک اتاق فکر واحد و همگام، بر غنای فعالیت‌های فرهنگی هنری استان بیافزاییم و از پتانسیل‌های موجود نهایت بهره را ببریم.
 
زارع در ادامه خواستار توجه مجلس شورای اسلامی به فضای فرهنگی هنری کشور شده و گفت: این امر باید در صدر تصمیمات کشوری و استانی قرار گیرد تا شاهد رشد و توسعه همه جانبه کشورمان باشیم.
 
وی با برشمردن فرهنگ و هنر به منزلۀ پایه های ایجاد تمدنی پویا، آن را محوری ترین عنصر توسعه دانست.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید