نمایش جزییات خبر
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰

رونمایی از پوستر مسابقه و کارگاه شعر و داستان

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از پوستر مسابقه و کارگاه شعر و داستان رونمایی گردید.
رونمایی از پوستر مسابقه و کارگاه شعر و داستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، بمناسب گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار از پوستر مسابقه و کارگاه شعر و داستان رونمایی گردید.

سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این محفل ضمن تبریک روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: حوزه فرهنگ و هنر در شرایط فعلی کرونایی، همچنان پویا و فعال است و از ظرفیت های فضای مجازی در این حوزه نیز استفاده میگردد.

وی افزود: اصحاب فرهنگ و هنر درحوزه مسائل اجتماعی احساس مسئولیت می نمایند و قطعا باید اینطور باشد چرا که مسائل و مشکلات یک جامعه از طریق اصحاب فرهنگ و هنر و با توسعه فرهنگی بهتر حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: نقطه عزیمت و تحول فرهنگی در جامعه، حضور فعال اصحاب فرهنگ و هنر است و اگر این حضور در بین عموم مردم باشد شاهد بالندگی و پویایی خواهد گردید.

لازم به ذکر است بمناسبت روز شعر و ادب فارسی و گرامیداشت استاد شهریار، تنی چند از شاعران استان به شعرخوانی پرداختند که با ضبط برنامه، بصورت مجازی در اختیار علاقه مندان شعر و ادب قرار خواهد گرفت.

همچنین از پوستر مسابقه و کارگاه شعر و داستان نیز رونمایی گردید که این برنامه بصورت مجازی و با مشارکت انجمن های شعر و ادب استان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید