نمایش جزییات خبر
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹

سه شنبه تکریم گرمه با تقدیر از یادگاران دفاع مقدس جان گرفت

طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم در گرمه با تقدیر از رزمنده، ایثارگر و یادگار دفاع مقدس و نیز پیشکسوت فرهنگی، برگزار شد.
سه شنبه تکریم گرمه با تقدیر از یادگاران دفاع مقدس جان گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فهما؛ طرح ملی #سه_شنبه_های_تکریم  در شهرستان گرمه  با تقدیر از دو  تن از یادگاران دفاع مقدس و فعالان فرهنگی پیشکسوت  در گرمه برگزار شد.

ابتدا و به همت کانون فرهنگی هنری امام رضا (علیه السلام) و نیز کانون فرهنگی هنری جوانان امیر المومنین از «حسن یعقوبی»  پیشکسوت فرهنگی و یکی از فعالین و اعضاء هیئت امناء مسجد  صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) تقدیر شد.

همچنین به همت کانون امام جعفر صادق(علیه السلام) و نیز همراهی کانون امام رضا (علیه السلام) شهر گرمه «نوروزعباسی» از رزمندگان و یادگاران روزهای جنگ تحمیلی با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.

گفتنی است، طرح ملی سه شنبه های تکریم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس طراحی و برنامه ریزی شده است،  که شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و  نیز الگوسازی برای جوانان و نوجوانان، در قالب تکریم چهره های ماندگار، نخبگان و نوجوانان ممتاز و ... در عرصه های فرهنگی و هنری، اجتماعی، دینی و علمی محل از اهداف برگزاری این طرح به همت کانون های مساجد است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید