نمایش جزییات خبر
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹

دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه هم اندیشی فعالان رسانه ای به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد.
دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا کمالی زرکانی به نقش انقلاب در ایجاد جهش فکری در جامعه اشاره کرد و افزود : انقلاب اسلامی ایران ، رویای بزرگ اندیشیدن ، برداشتن گام های بلند و شکستن مرزهای ناممکن را به مردم به ویژه جوانان و نوجوانان هدیه کرد و این سیر فکری تمام عرصه های انقلاب از هشت سال دفاع مقدس ، دوران سازندگی ، جهش های علمی و فناوری و ... را در بر می گیرد.

وی به مسله قهرمان پروری در جهان امروز پرداخت و بیان کرد : دشمنان امروزه با اتکا بر قدرت رسانه ای ، قهرمان های نداشته خود را به جهان تحمیل می کنند و در شهرت سازی برای قهرمانان هشت سال دفاع مقدس و عرصه های دیگر کم کاری کرده ایم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اسطوره شدن قهرمان هایی همچون آرش و رستم در تاریخ گذشته اشاره کرد  و اظهار داشت : اگر آرش و رستم امروز اسطوره و قهرمان هستند به واسطه افرادی همچون بیهقی و فردوسی است وگرنه در تاریخ ایران از این گونه قهرمان ها بسیار فراوان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید