نمایش جزییات خبر
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰

خاطرات رزمندگان رودسری در نگارخانه شهید آوینی زنده می شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از برگزاری نمایشگاه عکس شهدا و رزمندگان رودسری در 8 سال دفاع مقدس در نگارخانه شهید آوینی این اداره خبر داد.
خاطرات رزمندگان رودسری در نگارخانه شهید آوینی زنده می شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر، کمال عباس نژاد با اعلام این خبر افزود : همزمان با هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه عکسی با موضوع " خاطرات دفاع مقدس رزمندگان رودسری " توسط پایگاه بسیج شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر و حوزه بسیج کارمندان شهید رجایی رودسر ، ایام دفاع مقدس در نگارخانه شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر برپا می شود.

وی گفت : در این نمایشگاه تعداد 60 عکس از هزاران عکس گردآوری شده رزمندگان شهرستان رودسر که با مشارکت و تلاش پایگاه بسیج این اداره و حوزه بسیج کارمندان شهرستان رودسر انجام گرفته ، در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

عباس نژاد تصریح داد : هفته دفاع مقدس که از افتخارات بزرگ ملت ایران بوده ، یادآور ایثارگری و جانفشانی رزمندگانی است که در دفاع مقدس برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند که می بایست حقایق این دوران و ایثارگری ها و رشادتهای رزمندگان و شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس برای نسل جوان بازگو شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت - یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و آشنایی جوانان و نوجوانان با روحیات رزمندگان را از اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.

 وی در پایان اضافه کرد : علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه می توانند از تاریخ 31 شهریور الی 7 مهر ، ساعت 9 صبح به نگارخانه شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر مراجعه نمایند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از برگزاری نمایشگاه عکس شهدا و رزمندگان رودسری در 8 سال دفاع مقدس در نگارخانه شهید آوینی این اداره خبر داد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید