نمایش جزییات خبر
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا از کتابفروشی های هادیشهر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا از کتابفروشی های هادیشهر بازدید کرد.
بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا از کتابفروشی های هادیشهر

پروین قبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه کارشناس امور فرهنگی از کتابفروشی های هادیشهر بازدید به عمل آورد. 

در این بازدید که به منظور فراهم آوردن بستری برای اجرای" طرح پاییزه  کتاب سال 1399 "از کتابفروشی‌های سطح شهرستان صورت می پذیرد ، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشریح طرحهای فصلی کتابفروشی ها خواستار مشارکت کتابفروشی ها در اجرای طرح پاییزه شد که به احتمال قوی در هفته های پایانی آبان ماه 99 برگزار خواهد شد . 

همچنین در این بازدید ، نوع پروانه فعالیت این واحد های صنقی ، و میزان ارائه هر کدام از محصولات فرهنگی از جمله کتابهای عمومی ، کتابهای آموزشی ، نوشت افزار و کتابهای کودک و نوجوان در این واحد های صنفی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

یاد آور می شود ، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی، تسهیلاتی را در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی های سراسر کشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می کند. در این طرح کتابفروشی هایی که شرایط لازم را دارا باشند، پس از ثبت نام، می توانند کتاب های خود را که با شرایط تعیین شده مطابقت داشته باشند به خریداران بفروشند. موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور فرهنگی؛ مبلغ یارانه خرید کتاب را به کتابفروش ها پرداخت خواهد کرد.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید