نمایش جزییات خبر
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۰:۵۳

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد

طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان " میثم محتشم آرا " به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، عصر دوشنبه بیست و چهارم شهریور ماه در مراسمی با حضور علی نیک سرشت؛ معاون توسعه مدیریت و منابع و رضا نیازی؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز و جمعی از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، ضمن تشکر از زحمات " حبیب جمشیدی " ریاست سابق " میثم محتشم آرا " به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.

در بخشی از حکم انتصاب وی آمده است: با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان، امید است در تعاملی سازنده با مسئولین شهرستان، مجموعه کارکنان و اصحاب فرهنگ و هنر الیگودرز، در پیشبرد سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید موفق باشید.

گفتنی است میثم محتشم آرا از کارکنان پیمانی مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی می باشد که پیش از این مسئولیت مجتمع فرهنگی هنری سیمرغ و امور هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز را بر عهده داشته است.  

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید