نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۰۱

بازدید مدیر کل فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از موسسه سینمایی آرمین فیلم جیرفت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به مناسبت روز ملی سینما از موسسه سینمایی آرمین فیلم بازدید کرد.
بازدید مدیر کل فرهنگ فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از موسسه سینمایی آرمین فیلم جیرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، رامین افتخاری معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به مناسبت روز ملی سینما از موسسه سینمایی آرمین فیلم جنوب کرمان بازدید کرد.

حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در این دیدار ضمن تبریک روز ملی سینما به فعالان حوزه سینمایی در جنوب کرمان اظهارداشت: سینما یک نیاز ملی و یک دستاورد انسانی است که در رشد و بالندگی فرهنگ و تمدن یک جامعه می کوشد.

وی با بیان اینکه جنوب کرمان از پتانسیل های مهم سینمایی برخورداراست، تصریح کرد: موسسه آرمین فیلم نقش و تاثیر زیادی در پیشرفت امور مربوط به فیلم سازی در جنوب کرمان داشته که فعالیت این موسسه در ارائه و معرفی فرهنگ جنوب کرمان از طریق تولیدات حوزه سینما پرداخته است و آموزش فیلم سازان جوان با توجه به امکاناتی که تهیه کرده اند حائز اهمیت است.

اسحاقی با اشاره به زحمات تلاشگران و فیلم سازان منطقه در طول سال های گذشته، بیان کرد: فیلم سازان جنوب کرمان با ساخت فیلم هایی با موضوعات مختلف فرهنگی موجبات رضایتمندی مردم منطقه را فراهم ساخته اند.

 وی با بیان اینکه موسسات سینمایی جنوب کرمان توانسته اند دستاورد های بزرگی در حوزه سینما و فیلم سازی رقم بزنند، افزود: امیدوارم با تلاش روز افزون هنرمندان جنوب کرمان شاهد موفقیت های بیش از پیش این حوزه باشیم.

علیرضافرخی مدیر موسسه سینمایی آرمین فیلم نیز در این دیدار ضمن گزارشی از عملکرد این موسسه، گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در این موسسه حرکت های سینمایی خوبی در حوزه سینما انجام شده است.

گفتنی است در این دیدار، از خدمات و تلاش های چند ساله اقای فرخی در حوزه فیلم سازی در منطقه جنوب کرمان توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تقدیر شد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید