نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۰۲

سومین آزمون جامع و سی و دومین آزمون ادواری استاندارد های مهارت آموزی شاخه کاردانش برگزار می شود

سومین آزمون جامع و سی و دومین آزمون ادواری استاندارد های مهارت آموزی شاخه کاردانش در جنوب کرمان برگزار می شود.
سومین آزمون جامع و سی و دومین آزمون ادواری استاندارد های مهارت آموزی شاخه کاردانش برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، سومین آزمون جامع و سی و دومین آزمون ادواری استاندارد های مهارت آموزی شاخه کاردانش جنوب کرمان برگزار می شود.

حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، در این باره اظهارداشت: مرحله عملی سومین آزمون جامع و سی و دومین آزمون ادواری استاندارد های مهارت آموزی شاخه کاردانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو مرحله مرتبط با دوره تحصیلی 99-98 سه شنبه 25و چهارشنبه 26 شهریور 99 در جنوب کرمان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این آزمون در رشته های گرافیک رایانه ای، مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده و تصویر سازی در شهرستان های کهنوج و جیرفت برگزار می شود، گفت:  مرحله عملی  آزمون جامع سه شنبه 25 شهریور ماه در مجتمع دیجیتال کهنوج و مرحله عملی آزمون ادواری چهارشنبه 26 شهریور ماه در موسسه سینمایی آرمین در شهرستان جیرفت برگزار می شود.

اسحاقی با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از شیوع کرونا مرحله تئوری جمعه 28 شهریور همزمان با سراسر کشور بصورت آنلاین برگزار می شود، افزود: در این دوره 34 نفر در آزمون جامع و 85 نفر در آزمون ادواری ثبت نام کردند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید