نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳

توزیع و نشر آگهی های دولتی صرفاً باید از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: توزیع و نشر آگهی های دولتی صرفاً باید از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرد.
توزیع و نشر آگهی های دولتی صرفاً باید از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حسین اسحاقی در این باره اظهارداشت: مطابق ماده 2بند5 از قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اجرای قوانین مربوط به مطبوعات و نشریات و تعیین ضوابط و مقررات مربوطه و تمرکز ، توزیع و نشر انواع آگهی های دولتی و اجرای آن در داخل و خارج کشو بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در استانها از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می پذیرد.

وی تصریح کرد: در این راستا کلیه دستگاه های اجرایی باید حداقل 3 روز قبل ازموعد چاپ ،آگهی های مورد نظر خود را بدون ذکر نام نشریه و درصورت لزوم تنها با تعیین زمان انتشار و نیز دفعات چاپ آن به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نمایند.

اسحاقی با تاکید براینکه  کلیه دستگاه های اجرایی از جمله مؤسسات عمومی غیردولتی، شهرداری ها، شورای اسلامی شهرها و... برای درج آگهی های مطبوعاتی موظفند از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام نمایند، گفت:  علیرغم مکاتبات متعدد این اداره کل، گاهاً شاهد ارسال مستقیم آگهی به برخی نشریات سراسری از سوی برخی دستگاهها می باشیم که خلاف قوانین و مقررات موجود بوده و موجبات نارضایتی اصحاب رسانه را فراهم آورده است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید