نمایش جزییات خبر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۲۱

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در بهاباد

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد در سال جاری با حضور اعضاء برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی در بهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهاباد، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در ابتدا وظایف شورای فرهنگ عمومی را مطرح و به شرح وظایف شورا پرداخت.

اسماعیل زاده با اشاره به دستور کار جلسه به میزان پیشرفت و تحقق مصوبات جلسات از سال 1397 اشاره و ضمن تشکر از کسانی که مصوبات را اجرا نموده ، خواستار اجرای مصوباتی شد که هنور اجرا نشده بود.
در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی بشکانی ، رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان  با اشاره به تعدادی از آسیب های پنهان فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی ، خواستار ریشه یابی این آسیب ها و رفع آنها شد. 
امام جمعه بهاباد افزود : مشکل ما در در سیستم رفتاری است نه آموزشی و ما در جامعه متضاد کار می کنیم مثلاً تضاد در پیشرفت علمی و باورهای غلط دینی ـ  تضاد رفتاری مدارس بین معلمان و دانش آموزان ـ  تضاد رفتاری والدین و مدرسه ـ تضاد بین دعا و کار و تلاش ـ تضاد بین انقلاب اسلامی و آرامش  ـ کم تشخیصی و کاربرد کلمات ـ تضاد بین ساختار علمی جامعه و ساختار ارزشها و ... .
حجت الاسلام ابراهیمی بشکانی در ادامه گفت :  از هم گسیختگی خانواده ها را می بینیم ولی بی مسئولیتی خانواده ها را نمی بینیم ، تعلیم و تربیت را از نفی شروع کردیم  و از ایجاب استفاده نکردیم و آسیب بی سوادی جامعه را مد نظر قرار ندادیم  .
رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد در ادامه خواستار بررسی آسیب های پنهانی شدند که درشهرستان وجود دارد.
روابط عمومی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید