نمایش جزییات خبر
در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶

ویژه برنامه های فرهنگی هنری هفته دفاع مقدس در املش اعلام شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری ویژه ایام دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
ویژه برنامه های فرهنگی هنری هفته دفاع مقدس در املش اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش، در آستانه هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد آن ، سید عباس موسوی رییس این اداره از برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی هنری در بستر فضای مجازی خبر داد.

وی گفت: در هفته دفاع مقدس ، با همکاری و مشارکت بسیج هنرمندان شهرستان و بسیج رسانه و با توجه به پروتکل های بهداشتی ، کارگاه شعر و مقاومت و پایداری و پخش تاتر خیابانی در بستر فضای مجازی صورت می گیرد.

موسوی ادامه داد: هفته دفاع مقدس یادآور دلیرمردی شهدایی است که با نثار خون خود از انقلاب و اسلام پاسداری نمودند و ضرورت دارد که با زنده نگه داشتن یادوخاطره شهدای جنگ تحمیلی و اجرای برنامه های متنوع و متناسب با این ایام ، هفته دفاع مقدس گرامی داشته شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش ، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر - افتتاح دفتر بسیج رسانه  - دیدار هنرمندان املشی با خانواده شهدا و ایثارگر - غبارروبی مزار مطهر شهدای جنگ تحمیلی و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان را ، بخشی دیگر از برنامه های فرهنگی هنری این ایام عنوان داشت.

اشتراک در
کلیدواژه ها: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی هنری ویژه ایام دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید